Historik versionesh për AI Text Predictor - 4 versione
AI Text Predictor nga Saeid Madhi
Historik versionesh për AI Text Predictor - 4 versione
Bëni kujdes me versione të vjetër! Këto versione shfaqen për qëllime testimi dhe si referencë.Duhet të përdorni përherë versionin më të ri të një shtese.
Versioni më i ri
Version 2.4
Hedhur në qarkullim më 12 Gus 2026 - 1,37 MBFunksionon me firefox 142.0 dhe më të freskëtFixed a critical bug where next-word predictions would overwrite the previously typed word.
Fixed CORS / Security Error by properly configuring web accessible resources.
Model dataset quality significantly improved with 100% natural, daily conversational datasets.
The AI bigram model was aggressively pruned to reduce memory footprint and increase prediction speed.Kod burim i hedhur në qarkullim sipas Licencë MIT
Versione të vjetër
Version 2
Hedhur në qarkullim më 12 Gus 2026 - 1,37 MBFunksionon me firefox 142.0 dhe më të freskëtDataset quality significantly improved: News and formal texts were removed and replaced with 100% natural, daily conversational datasets .
Performance optimization: The AI bigram model was pruned to remove rare words, decreasing the memory footprint and significantly speeding up autocomplete suggestions.
Enhanced prediction accuracy for Persian, Turkish, and English languages.Kod burim i hedhur në qarkullim sipas Licencë MIT
Version 1.0.1
Hedhur në qarkullim më 26 Shk 2026 - 389,24 KBFunksionon me firefox 142.0 dhe më të freskëtFixed a critical bug preventing the offline AI model from loading in production. Added proper access rights, so the text predictor now works flawlessly on all websites.Kod burim i hedhur në qarkullim sipas Licencë MIT
Version 1.0
Hedhur në qarkullim më 23 Shk 2026 - 389,19 KBFunksionon me firefox 142.0 dhe më të freskëtKod burim i hedhur në qarkullim sipas Licencë MIT