Відгуки для Browsec VPN
Browsec VPN автор Browsec Inc
Відгук від Igor
Відповідь розробника
оприлюднено 3 роки томуСпасибо вам за отзыв, Игорь! Мы рады, что вы довольны работой Browsec на всех платформах!
4 081 відгук
- Оцінка 3 з 5від Користувач Firefox 19997074, 16 годин тому
- Оцінка 5 з 5від Користувач Firefox 19994865, 2 дні тому
- Оцінка 5 з 5від Користувач Firefox 13950294, 4 дні тому
- Оцінка 5 з 5від Klaus4, 5 днів тому
- Оцінка 5 з 5від Ariii, 5 днів тому
- Оцінка 5 з 5від mochkarik, 5 днів тому
- Оцінка 4 з 5від alex, 6 днів тому
- Оцінка 1 з 5від IMXA, 7 днів томуThe program doesn't work, technical support takes 3 days to respond to emails with unsubscribes, and the browser extension speed is 128 kilobytes on premium!!! Don't buy them, they're scammers!!!
- Оцінка 5 з 5від Alex, 8 днів тому
- Оцінка 5 з 5від nik, 9 днів томуИз бесплатных расширений, Browsec VPN — это пока одно из лучших решений. Да, оно не богато псевдо локациями или новейшими наворотами, но вполне достаточное и рабочее. Тормоза очень малые, если правильно подкрутить некоторые скрытые опции своего браузера. Ничто критичное никоим образом, не засвечивается. Пользуюсь им не первый год, все нормально:)
...
Запускал некоторые онлайн проверки на утечки своих данных при использовании Browsec. Все в порядке, ничто никуда не уплывает8)
p.s.
На Ютубе бывает торможение лишь в первые секунды, потом нормально. - Оцінка 5 з 5від Michael Guy, 10 днів тому
- Оцінка 5 з 5від Користувач Firefox 15505074, 11 днів тому
- Оцінка 5 з 5від Користувач Firefox 18920934, 12 днів тому
- Оцінка 5 з 5від Эмир, 13 днів тому
- Оцінка 4 з 5від Grom, 13 днів тому
- Оцінка 3 з 5від Користувач Firefox 19973779, 14 днів томуfree слишком медленный. ютуб в 720p не тянет.
- Оцінка 5 з 5від zevbaldwin, 16 днів тому
- Оцінка 5 з 5від Vuhsar, 16 днів тому
- Оцінка 5 з 5від avtxr, 17 днів тому
- Оцінка 1 з 5від Користувач Firefox 19968939, 17 днів тому
- Оцінка 5 з 5від p2972014, 18 днів тому
- Оцінка 1 з 5від aaa, 18 днів томуХудший впн, что я видел, тормозит жутко, навязчивая реклама на четверть экрана - ужас