Pógódnośenja za JavaScript Switcher
JavaScript Switcher wót meetDeveloper
39 pógódnośenjow
- Z 5 z 5 pógódnośonywót TheManMachine, hace 10 mesesVery simple but works. The only "Disable javascript" addon that I have tried that actually renders all noscript tags properly.
- Z 5 z 5 pógódnośonywót MikeA, hace un añoLife saver extension. This very nicely tames down certain websites. It's analogous to the enable-javascript button in Safari security settings. Only this is a convenient button right there you can toggle on/off without bringing up a settings menu. Some people mentioned the button isn't there. I default to a normally blank page. The button shows up once you go to a webpage. This (and Ghostery) are critical add-ons to taming down webpages in Firefox!
- Z 5 z 5 pógódnośonywót AnarchyWolf, hace un año
- Z 5 z 5 pógódnośonywót Wužywaŕ Firefox 12062249, hace 2 años
- Z 5 z 5 pógódnośonywót Antigonos, hace 3 años
- Z 5 z 5 pógódnośonywót Wužywaŕ Firefox 13895792, hace 3 añosJust great, much better than the one written by Erwan Ameil. 99.9% of sites I visit, use Java, it is a real pain having to turn it on all the time, a default to one is awesome. Keep up the good work.
- Z 5 z 5 pógódnośonywót Wužywaŕ Firefox 6819742, hace 4 años
- Z 5 z 5 pógódnośonywót Theo, hace 4 años
- Z 5 z 5 pógódnośonywót goodenoughcui, hace 5 añosIt is a very convenient addon that you can set the default status of script being "on" or "off".
- Z 5 z 5 pógódnośonywót Wužywaŕ Firefox 15779012, hace 5 años
- Z 5 z 5 pógódnośonywót dgdwfq, hace 6 años
- Z 5 z 5 pógódnośonywót texasmustang, hace 7 años
- Z 5 z 5 pógódnośonywót Goeroeboeroe, hace 7 añosExcellent extension.
Contrary to a lot of other extensions that disable JavaScript, this extension looks for <noscript>-tags and adds them to the DOM.
Without this looking for <noscript> you have no JavaScript AND no <noscript>-code. Now you have the best of two worlds.
Especially when you're building sites and you have to check if <noscript> works this is an excellent add-on.
Going every time to about:config or the settings in the developer tools is getting really annoying, simply clicking on an icon works far better.Wótegrono wuwijarja
jo se napisał hace 6 añosThanks a lot :) I appreciate your feedback, I commented late as I again encountered this review and it touched my heart. - Z 5 z 5 pógódnośonywót Wužywaŕ Firefox 15285435, hace 7 años
- Z 5 z 5 pógódnośonywót o9uH, hace 7 añosВеликолепно! Отключение и включение по 1 клику, большего и не надо.
- Z 5 z 5 pógódnośonywót Vedun, hace 7 años
- Z 5 z 5 pógódnośonywót Wužywaŕ Firefox 12483617, hace 7 años
- Z 5 z 5 pógódnośonywót Wužywaŕ Firefox 14560096, hace 7 años
- Z 5 z 5 pógódnośonywót Wužywaŕ Firefox 14581092, hace 7 años
- Z 5 z 5 pógódnośonywót psi-x, hace 8 añosОтключает скрипты и запоминает сайты и на андроид работает и обновы частые молодцы
- Z 5 z 5 pógódnośonywót Wužywaŕ Firefox 14353745, hace 8 años
- Z 5 z 5 pógódnośonywót Wužywaŕ Firefox 14033027, hace 8 años