Pógódnośenja za Windscribe - Free VPN and Ad Blocker
Windscribe - Free VPN and Ad Blocker wót Windscribe
Pógódnośenja wót Wužywaŕ Firefox 13402023
Z 1 z 5 pógódnośony
wót Wužywaŕ Firefox 13402023, před 4 letyThis extension sucks(and I am a paid WIndscribe user).No icon shows up on any toolbar and the Windscribe support just totally sucks.
That being said-the desktop Windscribe rocks,not sure what happened with this failed add on.
That being said-the desktop Windscribe rocks,not sure what happened with this failed add on.
4.071 pógódnośenjow
- Z 5 z 5 pógódnośonywót Wužywaŕ Firefox 16690706, před 5 hodinami
- Z 5 z 5 pógódnośonywót Wužywaŕ Firefox 14839992, před 11 hodinami
- Z 4 z 5 pógódnośonywót Wužywaŕ Firefox 19989262, před 5 dny
- Z 1 z 5 pógódnośonywót Wužywaŕ Firefox 19982171, před 9 dny
- Z 5 z 5 pógódnośonywót Zip, před 12 dny
- Z 1 z 5 pógódnośonywót Wužywaŕ Firefox 18040613, před 13 dnyAs soon as I installed it, it said I got no free data left. Thanks for wasting my time.
- Z 1 z 5 pógódnośonywót Wužywaŕ Firefox 17416737, před 19 dny
- Z 5 z 5 pógódnośonywót Gabs Art, před měsícem
- Z 4 z 5 pógódnośonywót Mad4400, před měsícemNo more Nanny State!
I've regained access to all the sites I once used prior to the new "age restrictions" the Government decided was needed to keep the children safe. I've been a user of Windscribe for years and now can add this to my machines that don't require all the features of the full application. - Z 5 z 5 pógódnośonywót ProActress20, před měsícem
- Z 5 z 5 pógódnośonywót Liam, před měsícem
- Z 1 z 5 pógódnośonywót kid, před měsícem
- Z 5 z 5 pógódnośonywót Mike, před 2 měsíci
- Z 5 z 5 pógódnośonywót El Negro, před 2 měsíci
- Z 1 z 5 pógódnośonywót freir, před 2 měsíci
- Z 4 z 5 pógódnośonywót Wužywaŕ Firefox 19885174, před 2 měsíci
- Z 3 z 5 pógódnośonywót Woffin, před 2 měsíciIt's ok. A lot of the IPs are various degrees of blacklisted/cause issues despite having a paid subscription, but at least they're stable with little downtime in the soon to be year I've used it. The biggest issue is that the company is trying to be cute about everything, with inane shit that pops up left and right. I need these people to understand that while it's their workplace and means a lot to them, it's a freaking VPN to the rest of us and we really just need it to do its thing and shut up about it. Mullvad does that a lot better, so we'll see how much I value browser-only VPN when my sub is up.
- Z 5 z 5 pógódnośonywót GravityPopsicle, před 2 měsíci
- Z 3 z 5 pógódnośonywót TIuBo3aBpuK, před 2 měsíciWindscribe вводит пользователей в заблуждение. Браузерное расширение с названием "Free VPN" на деле предоставляет не VPN, а прокси сервер. Никакого шифрования и безопасности у такого подключения нет.
- Z 5 z 5 pógódnośonywót Lëojliabel, před 3 měsíci
- Z 5 z 5 pógódnośonywót Emjok, před 3 měsíci
- Z 5 z 5 pógódnośonywót brycenesbitt, před 3 měsíciExcellent in every way. Fast, transparent, good pricing options, and a company that seems to care about privacy.
- Z 5 z 5 pógódnośonywót Kartin, před 3 měsíci
- Z 4 z 5 pógódnośonywót Shay, před 3 měsíci