Pohódnoćenja za EPUBReader
EPUBReader wot epubreader
Pohódnoćenje wot realfan16
Z 4 z 5 pohódnoćeny
wot realfan16, pred enim letom394 pohódnoćenjow
- Z 1 z 5 pohódnoćenywot mathoo, pred 14 dnevi
- Z 5 z 5 pohódnoćenywot thee_andre, pred 20 dnevii usually dnt review stuff buh this epubreader is the gold ya hear me read many novels with it tht other extensions couldn't open so yh get it or whatever
- Z 5 z 5 pohódnoćenywot CenterJoseph, pred enim mesecem
- Z 5 z 5 pohódnoćenywot Aleksander, pred 2 mesecema
- Z 5 z 5 pohódnoćenywot elsenfox, pred 4 meseci
- Z 5 z 5 pohódnoćenywot goe, pred 5 meseci
- Z 5 z 5 pohódnoćenywot Wužiwar Firefox 19683003, pred 5 meseci
- Z 3 z 5 pohódnoćenywot Wužiwar Firefox 18619481, pred 7 meseci
- Z 4 z 5 pohódnoćenywot YY, pred enim letom
- Z 5 z 5 pohódnoćenywot iippp, pred enim letom
- Z 5 z 5 pohódnoćenywot Wužiwar Firefox 18927731, pred enim letom
- Z 5 z 5 pohódnoćenywot Wužiwar Firefox 13740690, pred enim letom
- Z 5 z 5 pohódnoćenywot foxleoly, pred enim letom
- Z 1 z 5 pohódnoćenywot Chris, pred enim letom
- Z 1 z 5 pohódnoćenywot Wužiwar Firefox 12646357, pred enim letom
- Z 5 z 5 pohódnoćenywot Wužiwar Firefox 18142157, pred enim letom
- Z 4 z 5 pohódnoćenywot Marty, pred enim letomDie Erweiterung öffnet EPUB Dokumente wie erwartet. Nur die Bedienung ist etwas umständlich weil man nach jedem Kapitel zurück muß zum Inhaltsverzeichnis. Man kann leider nicht blättern wie man es aus von den PDF Erweiterungen gewohnt ist. Das ist auch das Einzige was ich bemängel das die Bedienung umständlich ist. Ich finde man sollte die Bedienung erleichtern damit man nicht ständig zum Inhaltsverzeichnis zurück muß wenn man ein Kapitel zu ende gelesen hat.
- Z 5 z 5 pohódnoćenywot Stefan Xhunga, pred enim letom
- Z 1 z 5 pohódnoćenywot Wužiwar Firefox 18905359, pred enim letom
- Z 4 z 5 pohódnoćenywot Wužiwar Firefox 18910714, pred enim letom
- Z 4 z 5 pohódnoćenywot Puff0, pred enim letom
- Z 3 z 5 pohódnoćenywot wariat, pred enim letomKręci i kręci i nie otwiera, na dodatek ma jakieś dziwne uprawnienia nigdzie nie tłumacząc po co…
* Dostęp do danych użytkownika na wszystkich stronach
Dlaczego na wszystkich?
* Pobieranie plików i odczytywanie oraz zmienianie historii pobieranych plików
To jeszcze rozumiem
* Dostęp do aktywności przeglądarki podczas nawigacji
A to brzmi znów dziwnie
Być może one są ok, ale fajnie by było gdyby ktoś napisał po co one.
Anyway chciałem otworzyć epub z dysku… nie udało się.