Pohódnoćenja za EPUBReader
EPUBReader wot epubreader
Pohódnoćenje wot Wužiwar Firefox 19003975
394 pohódnoćenjow
- Z 1 z 5 pohódnoćenywot mathoo, pre 14 dana
- Z 5 z 5 pohódnoćenywot thee_andre, pre 20 danai usually dnt review stuff buh this epubreader is the gold ya hear me read many novels with it tht other extensions couldn't open so yh get it or whatever
- Z 5 z 5 pohódnoćenywot CenterJoseph, pre jednog meseca
- Z 5 z 5 pohódnoćenywot Aleksander, pre 2 meseca
- Z 5 z 5 pohódnoćenywot elsenfox, pre 4 meseca
- Z 5 z 5 pohódnoćenywot goe, pre 5 meseci
- Z 5 z 5 pohódnoćenywot Wužiwar Firefox 19683003, pre 5 meseci
- Z 3 z 5 pohódnoćenywot Wužiwar Firefox 18619481, pre 7 meseci
- Z 4 z 5 pohódnoćenywot YY, pre jedne godine
- Z 5 z 5 pohódnoćenywot iippp, pre jedne godine
- Z 5 z 5 pohódnoćenywot Wužiwar Firefox 18927731, pre jedne godine
- Z 5 z 5 pohódnoćenywot Wužiwar Firefox 13740690, pre jedne godine
- Z 5 z 5 pohódnoćenywot foxleoly, pre jedne godine
- Z 4 z 5 pohódnoćenywot realfan16, pre jedne godine
- Z 1 z 5 pohódnoćenywot Chris, pre jedne godine
- Z 1 z 5 pohódnoćenywot Wužiwar Firefox 12646357, pre jedne godine
- Z 5 z 5 pohódnoćenywot Wužiwar Firefox 18142157, pre jedne godine
- Z 4 z 5 pohódnoćenywot Marty, pre jedne godineDie Erweiterung öffnet EPUB Dokumente wie erwartet. Nur die Bedienung ist etwas umständlich weil man nach jedem Kapitel zurück muß zum Inhaltsverzeichnis. Man kann leider nicht blättern wie man es aus von den PDF Erweiterungen gewohnt ist. Das ist auch das Einzige was ich bemängel das die Bedienung umständlich ist. Ich finde man sollte die Bedienung erleichtern damit man nicht ständig zum Inhaltsverzeichnis zurück muß wenn man ein Kapitel zu ende gelesen hat.
- Z 5 z 5 pohódnoćenywot Stefan Xhunga, pre jedne godine
- Z 1 z 5 pohódnoćenywot Wužiwar Firefox 18905359, pre jedne godine
- Z 4 z 5 pohódnoćenywot Wužiwar Firefox 18910714, pre jedne godine
- Z 4 z 5 pohódnoćenywot Puff0, pre jedne godine
- Z 3 z 5 pohódnoćenywot wariat, pre jedne godineKręci i kręci i nie otwiera, na dodatek ma jakieś dziwne uprawnienia nigdzie nie tłumacząc po co…
* Dostęp do danych użytkownika na wszystkich stronach
Dlaczego na wszystkich?
* Pobieranie plików i odczytywanie oraz zmienianie historii pobieranych plików
To jeszcze rozumiem
* Dostęp do aktywności przeglądarki podczas nawigacji
A to brzmi znów dziwnie
Być może one są ok, ale fajnie by było gdyby ktoś napisał po co one.
Anyway chciałem otworzyć epub z dysku… nie udało się.